Družina Liščat

V naší družince jsou děti ve věku 4-8 let. Holky a kluci mají schůzky dohromady. Program pro ně připravuje jeden vedoucí a dva čekatelé. O schůzkách s dětmi hlavně hrajeme hry a vyrábíme nejrůznější výrobky. Na schůzkách se děti taky naučí nějaké nové věci o přírodě, skautech a jiné dovednosti. V loňském roce program doprovázela celoroční hra, při které děti o schůzkách plnily různé úkoly. Děti také mohou chodit na střediskové akce (drakiáda, podzimní prázdniny, výprava za bledulemi,…)

Vedoucí

Romana Cupalová – Elár

Schůzky

Každý čtvrtek 16:00 – 18:00

Elár – 775 181 283

Nábor:

Máte dítě ve věku 4-7 let? Chcete pro něj najít volnočasové vyžití, kde pozná spousty nových kamarádů, kamarádek a zábavným způsobem se naučí spousty nového? Tak se přijďte podívat na naší schůzku, kterou máme každý čtvrtek od 16 do 18 hodin v našich klubovnách. Těšíme se na Vás. 🙂